دوشنبه 26 مهر 1400

نمایشگاه دست آفرین

مهربانان سلام،

اینبار در برج میلاد منتظر حضور گرمتون هستیم. در آستانه شروع سال نو، در تاریخ نهم تا شانزدهم اسفند ماه 97 در سایت نمایشگاه برج میلاد، غرفه فروش محصولات کارآفرینی خیریه (گالری بابیلان) آماده استقبال از شما عزیزان میباشد.

نمایشگاه دست آفرین به عرضه محصولات خوب و با کیفیت ایرانی میپردازد و با شعار با صرفه، با کیفیت و زیبا خرید کنیم، سعی بر افزایش مشارکت های مردمی و حمایت از تولید داخلی دارد.

 

هدف از برگزاری این نمایشگاه توسعه کسب‌ و کار‌های کوچک و حمایت از کارآفرینی است. همچنین این نمایشگاه، فرصت خوبی در جهت توانمندسازی افراد با نیاز‌های خاص و مددجویان و شکوفایی بیشتر آن‌ها و گسترش همدلی بین شهروندان تهرانی است. خرید از این نمایشگاه‌ مسئولانه است و از طرفی محصولاتی که عرضه می‌شود، کیفیت بالایی دارد.

از شما دعوت میکنیم که باز هم با ما همراه باشید.

 

گزارش تصویری بازارچه نفحات

مهربانان سلام،

به مناسبت جشن میلاد حضرت زهرا (س) و روز مادر، بازارچه خیریه نفحات در روزهای دوم، سوم و چهارم اسفند ماه 97 برگزار شد و محصولات بخش کارآفرینی (گالری بابیلان) در این بازارچه به فروش رسید که خوشبختانه با استقبال خوب شما عزیزان مواجه شد.

 

 

 

 

با تشکر از همه دوستانی که تشریف آوردن و مهربانی ها و حمایت های بی دریغتون.

 

سومین بازارچه نفحات

مهربانان سلام،

حضور غرفه فروش محصولات بخش کارآفرینی خیریه منتظران اباصالح (عج) (که با برند بابیلان عرضه میگردد)، در بازارچه نفحات را به اطلاعتان میرسانیم.

در روزهای دوم، سوم و چهارم اسفند ماه، یکبار دیگر دور هم جمع می شویم، تا طمع شادی های دسته جمعی را با هم مزمزه کنیم.

 

 

به مناسبت جشن میلاد حضرت زهرا (س) و روز مادر، محصولات متنوعی برای بانوان در این بخش تهیه دیده شده و روز شنبه، چهارم اسفند ماه نیز اختصاصاً بازارچه در اختیار بانوان میباشد.

آدرس : خیابان نیاوران، خیابان مقدسی، کوچه شیراز، پلاک 13

شما مهربانان میتوانید با حضور در این بازارچه و خرید از محصولات متنوع، هم کادوهای زیبا و مناسبی برای مادران و همسران مهربان خود تهیه نمایید؛ و هم از مادران سرپرست خانوار حمایت نمایید.

منتظر حضور گرمتان هستیم

مهرتان پایدار

عرضه محصولات کارآفرینی ما در گالری بابیلان

بنیاد فرهنگی خیریه منتظران اباصالح (عج)، در بخش کارآفرینی و اشتغالزایی خود، در جهت خودکفایی و تولید درآمد برای مادران و زنان سرپرست خانوار منطقه دروازه غار تهران، مدتها به برگزاری کلاس های آموزشی در زمینه هنرهای دستی، چرم، بافت، سوزن دوزی، گلدوزی و ... پرداخته است. و پس از آن، اقدام به فروش این محصولات، به صورت پراکنده و یا در بازارچه های خیریه مینمودیم.

اما با توجه به پیشرفت قابل توجه هنرجویان، علاوه بر بخش آموزش، تصمیم به راه اندازی یک کارگاه کوچک به صورت مجزا را گرفتیم؛ تا بتوانیم انشاالله با گرفتن سفارشات بیشتر و تولید منظم کارها، در جهت اشتغال این عزیزان به صورت مستقیم گامی موثر برداریم.

از این رو در حال حاضر، محصولات تولید شده این بخش با برند بابیلان، عرضه میگردد.

همچنین ما در گالری بابیلان، آماده گرفتن سفارشات شما در زمینه گلدوزی، سوزن دوزی، بافت و کارهای چرمی میباشیم.

اینستاگرام گالری بابیلان

خرید محصولات از طریق سایت با سلام

 

مضافاً در بخش کارهای چرمی، به امید خدا، و با کمک و حمایت خیّرین محترم، قصد داریم کیف های زنانه و محصولات تولید شده هنرجویان را اختصاصاً در کارگاهی کوچک تولید و عرضه نماییم.

 

امید داریم شاهد روزی باشیم که تمامی خانواده‌ها، زنان و مادران این منطقه به خودکفایی لازم رسیده و توانمندی هایشان شکوفا گردد.